Насловна Фудбал Звездино пролеће пратило преко 100 хиљада навијача на Маракани

Звездино пролеће пратило преко 100 хиљада навијача на Маракани

46

Црвена зведа се поред одличних резултата овог пролећа може похвалити и завидном посетом на стадиону “Рајко Митић”. Црвено-бели навијачи су приредили невероватну атмосферу на Маракани, а наш клуб је на претходне четири утакмице у првенству пратило 107.140 навијача.

На почетку другог дела првенства у сезони 2023/24 Црвена звезда је савладала Вождовац на највећем српском стадиону пред 26340 навијача, а тријумф је означио почетак црвено-белог пролећа. На наредном дуелу на Маракани угостили смо Чукарички, а победу над екипом са Бановог брда је пратило 14348 звездаша. У међу периоду били смо бољи на гостовањима у Новом Пазару, Бачкој Тополи и Нишу, да би у 172. вечитом дербију на трибинама стадиона “Рајко Митић” сјајној игри наших првотимаца сведочило 48211 гледалаца.

На последњој утакмици на нашој Маракани рутинској победи над Радничким из Крагујевца је присуствовао 18241 навијач, а када се подвуче црта долазимо до невероватних 107.140 звездаша који су бодрили изабранике Владана Милојевића у борби за шампионску титулу.

Када се извуче просек долазимо до броја од 26785 навијача који су бодрили нашу Звезду на прве четири утакмице у пролећном делу шампионата.

Чврсто верујемо да ће армија Звездиних навијача наставити са невероватном посетом и подршком, те да ће непрестано бити 12. играч у походу на дуплу круну.

Претходни текстЗлато за Наталију Обрадинов на међународном турниру у Суботици
Следећи текстЗвезда те зове!