Црвена звезда Примобет – Металопластика 25:28 (10:13)

42

Рукометаши Црвене звезде Примобет изгубили су од Металопластике Еликсир резултатом 28:25 (13:10) у 18. колу Супер рукометне лиге Србије.

Гости су искористили слабији почетак меча нашег тима и већ после првих десет минута повели са 9:3. Црвено-бели су се „тргли“ и до одласка на полувреме успели да смање на три гола заостатка – 10:13.

Предах је добро дошао Шапчанима који су врло брзо успели да врате највећу предност од шест голова разлике (12:18). Гости су повећавали своју предност и до 50. минута стигли су до двоцифреног вођства – 17:27. У последњих десет минута гости су се опустили, а Црвена звезда је то искористила да смањи заостатак и ублажи пораз – 25:28.

Најефикаснији на мечу био је Душан Андрејевић са 8 голова. У тиму Недељка Матића истакли су се и Михаило Шљукић са 6 и Урош Колунџић са 4 поготка.

Црвена звезда Примобет се и даље налази на 6. месту на табели СРЛ, а наредног петка 8. марта црвено-бели гостују Пролетеру у Зрењанину.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ – МЕТАЛОПЛАСТИКА ЕЛИКСИР 25:28 (10:13)

Београд – Дворана: СЦ Шумице. Гледалаца: 150. Судије: Никола Бакмаз и Бранко Радаковић. Искључења: Црвена звезда 4, Металопластика 12 минута. Седмерци: Црвена звезда 2(0), Металопластика 3(2).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПРИМОБЕТ: С.Радовановић, Хорват, Тривуновић, Ненадић 1, Урта 2, Андрејевић 8, Богуновић, Матичић 1, Шмигић, Бујишић 2, Н.Радовановић, Шљукић 6, Павловић 1, Колунџић 4, Пановски, Ковачевић. Тренер: Недељко Матић.

МЕТАЛОПЛАСТИКА ЕЛИКСИР: Павковић, Додић 6(1), Алиловић 6, Ф.Миловановић 2(1), И.Миловановић, Марјановић, Јевтић, Арсић, У.Павловић 2, Брајовић 7, Јовановић 3, В.Павловић, Паповић, Петровић, Симић 2, Дакић. Тренер: Владан Матић.

Претходни текстМилојевић: Против ТСЦ у најјачем саставу