МВП против Чукаричког – Шериф Ендиаје

24

Фудбалери Црвене звезде су савладали Чукарички резултатом 3:0 у оквиру 22. кола Суперлиге Србије, а епитет играча утакмице припао је Шерифу Ендиајеу, који је уписао гол и асистенцију.

Рутински је у погодак претворио фантастичан пас Хванга – Шериф Ендиаје у 36. минуту, да би затим у другом полувремену сјајним дриблингом надмудрио Врањеша који је направио пенал. Да је у одличној форми сенегалски нападач показао је и у претходном колу против Новог Пазара, када је такође погодио, а голгетерско расположење је потврдио и синоћ. И све то у правом тренутку, пред мечеве са ТСЦ-ом и вечитим ривалом.

У новој епизоди емисије „МВП“ имаћете прилику да сазнате и колико заредом пенала је претворио у гол Гелор Канга, који је ово Букарију погодак у Звезди, али и нешто што се директно тиче меча са Чукаричким. Наши првотимци су одговарали и на питање колико смо упутили удараца у гол Чукаричког, колико смо успешних дриблинга извели, те освојили дуела.