Минималан пораз Звезде у Загребу

63

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз од Загреба, на гостовању, минималним резултатом 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) у ИХЛ лиги.

Једини гол на мечу постигао је Леонардо Јовић у 38. минуту и тако донео Загрепчанима вредну победу.

И поред пораза црвено-бели су задржали челну позицију и налазе се у доброј ситуацији да обезбеде предност домаћег терена пред почетак плеј-офа.

ЗАГРЕБ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Загреб – Дворана: Велесајам. Гледалаца: 65. Судије: Мецингер, Саковић, Грозај, Белић. Казне: Загреб 4 минута, Црвена звезда 29 минута.

ЗАГРЕБ: Бујанић, Троха, Гвимон, Јарчов, Кегаљ, Сркетић, Станчић, Алић, Свјетличић, Ведлин, Б.Зовко, Х.Зовко, Чизмадија (1ас), Јовић 1, Новотни (1ас), Словинац, Златар, Дигула, Клобучар, Љубичић, Тадић. Тренер: Бруно Брегант.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Забелин, Ранковић, Драговић, Лештарић, У.Новаковић, Подунавац, Шпањевић, Чекмарев, Гвозденовић, Митровић, М.Младеновић, Ђинђић, Динић, Крављанац, К.Младеновић, Симић, Видовић, Брадић. Тренер: Игор Косовић.