Звездини одбојкаши сигурни против Борца

44

Одбојкаши Црвене звезде савладали су Борац из Старчева на гостовању резултатом 3:0, по сетовима 25:23, 25:21 и 26:24 у 14. колу Банка Поштанска штедионица Суперлиге Србије.

Последњепласирана екипа националног првенства пружила је снажан отпор лидеру, али је наша екипа на крају без изгубљеног сета тријумфовала.

Најефикаснији у екипи Ивице Јевтића био је коректор Душан Николић са 16 поена, док је 15 уписао Никола Жугић.

Након ове победе и нова три бода црвено-бели се и даље налазе на 1. месту на табели и имају победу више од најближих пратиоца. У суботу 3. фебруара од 18 часова Црвена звезда у оквиру 15. кола Банка Поштанска штедионица Суперлиге дочекује Рибницу.

БОРАЦ СТАРЧЕВО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:3 (23:25, 21:25, 24:26)

Панчево – Дворана: СХ Стрелиште. Гледалаца: 80. Судије: Јована Вуковић и Дејан Рогић. Трајање меча: 81 минут.

БОРАЦ: Стефановић 1, Ћировић 18, Милетић (либеро), Мадић 6, Несторовић 5, Фет 7, Познић 13, Габриел, Кнежевић 1, Рајковић. Нису играли: Николић, Влаховић, Нинић, Ковачевић. Тренер: Војислав Павловић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бохарев 1, Кљајић, Лопар 4, Петровић 5, Ристић (либеро), Николић 16, Стефановић 6, Томашевић (либеро), Дејо 7, Старовић 3, Степановић 1, Жугић 15. Нису играли: Илић, Поповић. Тренер: Ивица Јевтић.