Звездаши на каљењу – Магични Митуљикић

30

Викенд за нама је свакако са два поготка обележио талентовани Никола Митуљикић који је блистао у победи ОФК Београда над Јединством у Убу, а голгетерску серију наставио је и Александар Кахвић. Није то било све од наших бисера, јер је и у дресу Графичара био прецизан Коста Недељковић…

Поново су браћа Митуљикић на окупу и то у дресу ОФК Београда, а овог пута је Никола био бољи и са две рутинске реализације водио „Романтичаре“ до победе. Јован је такође почео меч и истакао се са мноштвом добрих потеза, као и Никола Кнежевић, Александар Ђермановић, али и Огњен Мимовић који се опоравио од повреде, док је поменути Кахвић још једном показао какав њух за голове има и сада је на три утакмице са пет погодака лидер Прве лиге Србије када је реч о листи стрелаца. Небески скок нападача из Теслића и нови гол.

Заиграли су за Графичар и Коста Недељковић и Јован Шљивић, а погодак брзоногог бека ипак није био довољан да се са Новог Београда однесе читав плен.

Ништа мање се није истакао ни Милош Гордић као чувар мреже ИМТ-а чији је тим волшебно савладао Чукарички са 3:0, а он командовао одбраном. Пуну минутажу имао је и Урош Лазић у дресу Новог Пазара, али је његов тим одиграо без голова против Радника из Сурдулице.

Шансу нису добили Владислав Голдин и Кенеди Икпоро.

ЗВЕЗДАШИ НА КАЉЕЊУ:

Милош Гордић (ИМТ) – 90 минута у победи над Чукаричким (3:0)
Коста Недељковић (Графичар) – 90 минута у ремију са Радничким (1:1)
Огњен Мимовић (ОФК Београд) – 76 минута у победи над Јединством (0:3)
Александар Ђермановић (ОФК Београд) – 90 минута у победи над Јединством (0:3)
Урош Лазић (Нови Пазар) – 90 минута у ремију са Радником (0:0)
Никола Кнежевић (ОФК Београд) – 82 минута у победи над Јединством (0:3)
Јован Шљивић (Графичар) – 63 минута у ремију са Радничким (1:1)
Јован Митуљикић (ОФК Београд) – 82 минута у победи над Јединством (0:3)
Никола Митуљикић (ОФК Београд) – 63 минута и два гола у победи над Јединством (0:3)
Александар Кахвић (ОФК Београд) – 76 минута и гол у победи над Јединством (0:3)