Минималац Звезде у Кањижи

62

Фудбалерке Црвене звезде оствариле су победу над ТСЦ-ом у Кањижи резултатом 1:0 у 4. колу плеј-офа Суперлиге Србије.

Црвено-беле су током читавог меча имале контролу над лоптом и диктирале су темпо. Нису успеле да затресу мрежу домаћих у првом полувремену, иако су у самој завршници пропустиле најбољу прилику да из једанаестерца дођу до вођства. Ипак, Тијана Ђорђевић није била прецизна.

На почетку другог дела у игру је уместо Софије Крајшумовић ушла Анђела Крстић и управо је она одлучила меч голом у 80. минуту.

Црвено-беле настављају борбу за шампионску титулу, а у 5. колу плеј-офа Суперлиге Србије, наредног викенда дочекују Слогу из Земуна.

ТСЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:1 (0:0)

Кањижа – Стадион: ФК Потисје. Судија: Јелена Међедовић. Стрелац: Анђела Крстић у 80. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Јовановић, Вујадиновић, Белован, Кецман (ТСЦ).

ТСЦ: А.Вешић, Кецман, Јовановић (М.Вешић од 63. минута), Маговчевић, Белован, Силуши, Марјановић, Ђурђевац, Андрић (Кривокапић од 86. минута), Дробњак, Вујадиновић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Алексић, Н.Чавић, Шћепановић, Малијар (Поповић од 54. минута), М.Чавић, Тенков, Сремчевић, Миловић, Крајшумовић (Крстић од 46. минута), Јестровић (Тошковић од 54. минута), Ђорђевић.