Букари: Победа за фантастичне навијаче

48

Крилни нападач нашег тима Осман Букари је изнео прве утиске после победе (1:0) Црвене звезде у 169. вечитом дербију.

Мислим да је прво полувреме било за уживање, док се у другом полувремену доста сецкала игра и било је много прекида, што нам није одговарало, успоравало је утакмицу и чинило други део игре лошијим. Прекиди су доста утицали и на мене, таман када сам се загрејао, уследио је прекид који је трајао од пет до десет минута. Било ми је тешко после тога да поново уђем у ритам – рекао је Осман Букари.

Брзоного крило нашег тима је остало фасцинирано атмосфером на највећој утакмици српског фудбала.

Навијачи Звезде су били фантастични, као и увек. Од првог дана, када сам дошао видео сам како нас подржавају без обзира на игру. Мислим да је то најлепша ствар у српској лиги, начин на који навијачи бодре клуб. Невероватни су, веома их волим, надам се да ћемо још дуго заједно уживати – истакао је Осман Букари.

Претходни текстМилојевић: Победа за играче и навијаче, заслужили смо
Следећи текстКанга: Публика нас носила до победе