Пораз Звезде у првом мечу четвртфинала ИХЛ лиге

75

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз у првом мечу четвртфиналне серије плеј-офа ИХЛ лиге од Сиска у Београду резултатом 2:1.

Утакмица је била изузетно тврда. Црвено-бели су дошли до вођства од 1:0 у 37. минуту голом Петра Новаковића. Била је Звезда надомак тријумфа, али је Лука Јарчов шокирао наше хокејаше у последњем минуту и изједначио резултат.

Меч је ушао у продужетак у којем није било голова, па се приступило извођену пенала, а Сисак је славио голом Шованека.

Реванш меч је на програму у среду 22. фебруара у Сиску. Црвена звезда мора да оствари тријумф у гостима и сачува наду за пласман у полуфинале.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СИСАК 1:2* (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Т.Фазекаш, Пожар, Пердув, Малетић. Казне: Црвена звезда 4 минута, Сисак 10 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ристић, Степановић, Дегтерев, Динић (1ас), Драговић, Гвозденовић (1ас), Крављанац, Лештарић, Милошевић, М.Младеновић, Николић, П.Новаковић 1, У.Новаковић, Подунавац, Шченков, Синитсин, Шпањевић, Цвик. Тренер: Косовић.

СИСАК: Андерсон, Батножић, Баждар, Бебек, Безук, Бујгер, Чанић, Добрић, Домитровић, Икановић, Јарчов 1, Краљ, Крикшић, Личина, Маленица, Пузић, Шованек 1 (1ас), Селитај, Враголовић, Вилк, Ђерек. Тренер: Дејановић.

Претходни текстМилојевић: Атмосфера сјајна, вратили смо добром игром