Звездаши на каљењу – Креативни Станић

24

Укупно пет фудбалера који се кале у другим клубовима забележило је наступе за викенд, а пажњу на себе скренуо је Петар Станић који је играо и у четвртак и у недељу и уписао асистенцију.

Имао је Станић пуних 180 минута у претходне две утакмице. Прво је асистирао у тријумфу над Партизаном резултатом 0:1, да би потом његов Спартак доживео пораз од Вождовца (2:0). Директан дуел имали су, са једне стране Владимир Лучић (70 минута), а са друге Андрија Радуловић (84 минута) и Илија Бабић (45 минута) у окршају Чукаричког и Младост ГАТ, а успешнији су били „брђани“ резултатом 2:0.

Минуте је имао и Никола Глишић чији је ИМТ савладао Јединство у Убу резултатом 0:1. Брзоноги бек је на терену провео 50 минута.

ЗВЕЗДАШИ НА КАЉЕЊУ:

Милош Гордић (АЕК Ларнака) – без наступа

Никола Глишић (ИМТ) – 50 минута у победи над Јединством (0:1)

Александар Лукић (ИМТ) – без наступа

Андреј Ђурић (Домжале) – без наступа

Петар Станић (Спартак) – 90 минута у победи над Партизаном (0:1), 90 минута у поразу од Вождовца (2:0)

Владимир Лучић (Чукарички) – 70 минута у победи над Младост ГАТ (2:0)

Андрија Радуловић (Младост ГАТ) – 84 минута у поразу од Чукаричког (2:0)

Илија Бабић (Младост ГАТ) – 45 минута у поразу од Чукаричког (2:0)