Пораз црвено-белих у Суботици

106

Фудбалерке Црвене звезде доживеле су пораз у дербију 6. кола Суперлиге Србије од Спартака у Суботици резултатом 3:0.

Већ у 6. минуту домаће су повеле голом Анђеле Фрајтовић, да би у 29. минуту дуплирале предност преко Анастасије Ћирић. У завршници првог полувремена Живана Ступар је повисила на 3:0.

Имале су актуелне шампионке прилику да постигну још један погодак у 65. минуту, али Виолета Словић није искористила једанаестерац, па је меч завршен победом Спартака од 3:0.

Ово је први пораз Црвене звезде ове сезоне и наше фудбалерке се налазе на другом месту на табели са 15 бодова, три мање од водећег Спартака. Наредног викенда, у 7. колу црвено-беле дочекују екипу Звезда Б 2018.

СПАРТАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:0 (3:0)

Суботица – Градски стадион. Судија: Јелена Цветковић. Стрелци: Анђела Фрајтовић у 6, Анастасија Ћирић у 29. и Живана Ступар у 43. минуту за Спартак. Жути картони: Вучковић, Ступар (Спартак), Малијар, Крстић, Н.Чавић, Ђорђевић (Црвена звезда).

СПАРТАК: Михајловић, Вучковић, Коуарт, Словић, Фрајтовић, Филиповић, Куси, Илић, Ступар, Влајнић (од 85. минута Шарић), Ћирић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Алексић, Н.Чавић, Шћепановић (од 70. минута Тенков), Малијар (од 58. минута Миловић), Жарковић (од 53. минута Крстић), Квезада (од 58. минута Аранђеловић), М.Чавић, Сремчевић, Воркапић (од 58. минута Јестровић), Матејић, Ђорђевић.

Претходни текстМилојевић: Фокусом, мирноћом и односом можемо до победе