Хет-трик Нине Матејић за нови тријумф црвено-белих

108

Црвена звезда је остварила и трећу победу у Суперлиги Србије. Црвено-беле су у гостима савладале Спартак ДОО са 3:0 у 3. колу.

Сјајну партију пружила је Нина Матејић која је постигла сва три гола за наш тим. Први гол постигла је у 30. минуту, а други једанаест минута касније. Резултатом 2:0 завршено је прво полувреме, а само шест минута у наставку било је потребно Матејићевој да упише хет-трик и постави коначан резултат меча – 0:3.

Наредног викенда на програму је 4. коло Суперлиге Србије када ће Звездине фудбалерке гостовати Машинцу.

СПАРТАК ДОО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:3 (0:2)

Суботица – Стадион крај сомборске капије. Судија: Андријана Дамјановић. Стрелци: Нина Матејић у 30, 41. и 51. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Ђокић, Маљковић, Гаковић (Спартак доо), Н.Чавић, Сремчевић, Крстић (Црвена звезда).

СПАРТАК ДОО: Праштало, Радосављевић, Маљковић, Патаки, Гаковић, Гајић, Увалин, Рајић, Ђокић, Лешков (од 65. минута Петровић), Арсенин (од 71. минута Јовић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Н.Чавић (од 46. минута Аранђеловић), Малијар (од 46. минута Шћепановић), Жарковић, Крстић (од 87. минута Алексић), М.Чавић, Тенков (од 46. минута Јестровић), Сремчевић, Миловић, Матејић, Ђорђевић (од 65. минута Воркапић).