Звездаши на каљењу – Нови гол Радуловића

108

У викенду за нама, шест црвено-белих бисера који се кале имали су запажене наступе, а поново је највећу пажњу на себе скренуо Андрија Радуловић коме је ово четврти гол у Суперлиги.

Није одбрана Спартака имала решење за Андрију Радуловића чији је погодак у 33. минуту решио питање победника и донео три бода Младости. Бабић је и ову утакмицу пропустио због повреде, а Петар Станић који наступа за Спартак је на терену провео 85 минута. Важну победу је остварила и екипа Чукаричког над Војводином резултатом 2:0, а Владимир Лучић је одиграо 68 минута и био један од запаженијих на терену.

Усталио се Андреј Ђурић у одбрану Домжала и на терену провео 90 минута у победи против Радомља резултатом 3:1. Такође пуну минутажу су имали и Никола Глишић и Александар Лукић који су у дресу ИМТ-а победили Металац резултатом 1:2.

Дебитантске наступе још увек чекају Милош Гордић и Матеја Бачанин.