Звезда ТВ | Дупла круна, поново

56

У новој епизоди серијала „Звезда ТВ“ имаћете прилику да погледате како је изгледало освајање националног купа, а уједно и дупле круне у режији црвено-белих првотимаца из неколико углова.

Фудбалери Црвене звезде су савладали вечитог ривала резултатом 2:1 у финалној утакмици Купа Србије, и на тај начин стигли до новог трофеја и 12, а уједно и друге узастопне дупле круне. Изабраници Дејана Станковића су одиграли још један сјајан меч, а „џокер“ црвено-белих био је феноменални Александар Катаи, који је са два маестрална поготка довео наш клуб до нове историјске победе. Прво је у 26. минуту сјајним ударцем погодио саме рашље, а потом је у 73. минуту предриблао свог чувара и послао лопту у празну мрежу, чиме је донео победу нашем тиму и златним словима наставио да пише историју Црвене звезде. Како је изгледала сама утакмица, као и шта су то имали да кажу актери након историјске победе, погледајте у новој епизоди емисије „Звезда ТВ.