Звездаши на каљењу – Лучић и Марковић прецизни

101

И овог кола су наши талентовани фудбалери који се кале у другим клубовима, били и више него запажени, а посебно су се истакли Владимир Лучић и Лука Марковић који су се уписали у стрелце.

Лучићев ИМТ наставља да игра феноменално током пролећног дела сезоне, а овог пута „страдала“ је Лозница и то на домаћем терену. Лучић је постигао један од четири поготка и провео 69 минута на терену, док је читав меч одиграо Александар Лукић. Шансу је добио и млади Александар Гајинов у финишу меча, а Никола Глишић је преседео на клупи. Мрежу Графичара погодио је талентовани Лука Марковић чиме је његова ОФК Бачка савладала ривала 3:1. Шансу у поразу Златибора од Рада добио је Алекса Стојковић, заигравши 15 минута.

Никола Васиљевић је бранио читаву утакмицу против нишког Радничког, а екипа му је поражена резултатом 4:0.

Сјајан је био млади Марко Ћопић у ремију сомборског Радничког и Борца из Шајкаша. Резултат је био 0:0, а голман рођен 2003. године наставља да се доказује као главни играч екипе.