Звездаши на каљењу – Запажен трио

79

Упркос томе што је репрезентативна пауза, за нека првенства то не важи, па је тако у викенду за нама петорица позајмљених фудбалера Црвене звезде забележило наступе за своје клубове.

Тројац из ИМТ-а био је веома запажен у утакмици против ОФК Жаркова, у једној од најзанимљивијих утакмица 28. кола Прве лиге Србије. Дефанзивци Глишић и Лукић одиграли су пуних 90 минута, док је крилни нападач Владимир Лучић из игре изашао у 75. минуту меча, а сусрет је завршен 2:2
Стандардан је Бабић у дресу Алмерије, а тако је било и овог викенда. Одиграо је 90 минута, али његов тим је поражен минималним резултатом.
Шансу у Сремској Митровици добио је Марковић који се кали у ОФК Бачкој. У игри је провео 20 минута, али није успео да се упише у стрелце, а сусрет је завршен 1:1.
Одмарали су овог викенда Суперлигашки играчи – Васиљевић, Одада и Мустафа, као и Спиридоновић који игра у Грчкој. Млади Ћопић због лакше повреде није био на голу сомборског Радничког, док Стојковић није заиграо против Графичара.