Звезда убедљива против Машинца

72

Победом над Машинцем од 3:0 фудбалерке Црвене звезде су започеле плеј-оф Суперлиге Србије.

Црвено-беле су у 1. колу доигравања убедљиво савладале екипу из Ниша. Вођство нашем тиму донела је Мина Чавић у 30. минуту утакмице. Десет минута касније Софија Сремчевић је дуплирала предност.

У другом полувремену водила се велика борба, али голова није било све до саме завршнице меча, када је Мина Чавић својим другим поготком поставила коначан резултат – 3:0.

Наредног викенда на програму је 2. коло плеј-офа када Црвена звезда гостује лидеру Спартаку у Суботици.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАШИНАЦ ТРАЦЕ 3:0 (2:0)

Београд – Судија: Марина Живковић. Стрелци: Мина Чавић у 30. и 90. и Софија Сремчевић у 40. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Крстић, Брајовић (Машинац).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Н.Чавић (Миладиновић од 28. минута, Поповић од 46. минута), Шћепановић, Малијар, Жарковић, Аранђеловић (Миловић од 28. минута), Крстић (Стојановић од 61. минута), М.Чавић, Ђорђевић, Сремчевић, Тенков.

МАШИНАЦ: В.Станковић, Николић, Вучковић, М.Станковић (Јанковић од 59. минута), Илић, Стевановић, Крстић (Васиљковић од 55. минута), Павловић, Марјановић (Брајовић од 61. минута), Вилет, Ђорђевић.