Звезда преокретом до изједначења у полуфиналу ИХЛ лиге

112

Хокејаши Црвене звезде остварили су победу у реванш мечу полуфинала плеј-офа ИХЛ лиге против Славије Јуниор резултатом 4:2.

Црвено-бели су успели после великог преокрета да савладају ривала и изједначе у полуфиналној серији плеј-офа.

Звездини оклопници су повели голом Лазара Лештарића, а гости су одговорили головима Беричича и Главоњића и повели су са 2:1. Велика борба водила се током друге трећине, али није било голова, па се у последњих 20 минута ушло са предношћу Славије.

Почетком трећег периода Иван Анић је донео изједначење нашој екипи, а потпуни преокрет уследио је после поготка Угљеше Новаковића. Коначан тријумф црвено-белих потврдио је Реља Јовановић за 4:2.

Резултат у полуфиналној серији плеј-офа ИХЛ лиге између Црвене звезде и Славије Јуниор је 1:1, а трећи меч је на програму у уторак 22. марта у Љубљани.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СЛАВИЈА ЈУНИОР 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)

Београд – Леена дворана Пионир. Судије: Т.Фазекаш, Ђ.Фазекаш, Младеновић, Пожар. Казне: Црвена звезда 4 минута, Славија 10 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Бодиш, Ранковић, Анић 1, Драговић, Гвозденовић, Јанковић, Јовановић 1, Крављанац, Лештарић 1 (2ас), Милошевић, Митровић, Младеновић, Новаковић 1, Подунавац (2ас), Сабадош, Шпањевић (1ас), Стојановић, Вдовић, Цвик. Тренер: Бера.

СЛАВИЈА: Лајевец, Павлич, Беричич 1, Бернард, Чампа, Черне, Главоњић 1, Горше, Хумар, Комполшек, Лапорник, Погачар, Примар, Пушењак, Ситар (1ас), Скерлеп, Шкоф, Труден. Тренер: Рекељ.