Станковић: Овако се освајају титуле

73

Фудбалери Црвене звезде су савладали екипу Металца на гостујућем терену резултатом 2:1, а шеф стручног штаба Дејан Станковић је изнео утиске после меча, који је нашем тиму обезбедио деобу првог места на табели са вечитим ривалом.

Одиграли смо тешку утакмицу, на изузетно тешком терену, против мотивисаног противника, али овако се освајају титуле. Нема лако, у једном тренутку на полувремену у Новом Саду смо били на минус 11, али ова група момака није одустајала и неће одустати до краја – истакао је Станковић.

Осврнуо се стратег нашег клуба и на сам ток меча који се одиграо у Горњем Милановцу.

Борба је била изузетно тешка данас, утакмица је добила један смер после 1:0, али смо успели да изједначимо пред крај првог полувремена. Изашли смо на терен у другом полувремену још конкретнији и јачи. Могли смо утакмицу да завршимо и са којим голом више, али ја сам презадовољан. Овако се освајају титуле – закључио је Станковић.

Претходни текстМеталац – Црвена звезда 1:2 (1:1)