Пораз црвено-белих после пенала

95

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз после пенала од Хидриа Јесеница резултатом 3:2 у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су добро кренули и повели голом Филипа Ивановића у 12. минуту. Средином друге трећине Душан Јанковић је повисио на 2:0, али су домаћи у последњих 10 минута меча успели да дођу до изједначења.

Уследили су продужеци после којих није било промене резултата, па се приступило извођењу пенала, а голом Анжеа Простора Јесенице су дошле до тријумфа – 3:2.

Црвена звезда се налази на 4. месту на табели ИХЛ лиге са 12 бодова, два мање од Јесенице које имају и две утакмице више. У суботу 19. фебруара од 19.15 часова црвено-беле очекује гостовање Триглаву.

ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0)

Јесенице – Дворана: Подмежакла. Гледалаца: 44. Судије: Фајдига, Чертанц, Франц. Казне: Јесенице 14 минута, Црвена звезда 10 минута.

ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ: Жагар, Пањтар, Батич, Чекмарев, Простор 1, Шарпанскик 2, Воробев, Балох, Бохинц, Егоров (2ас), Лесничар, Сершен, А.Лукан, Д.Лукан, Миклич, Реп (1ас), Светина, Ријавец. Тренер: Главич.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Бодиш, Драговић, Лештарић, Новаковић, Подунавац (1ас), Сабадош, Ивановић 1, Јанковић 1, Митровић (2ас), Младеновић, Шпањевић, Анић, Милошевић. Тренер: Бера.

Претходни текстМилошевић: Звездин циљ два домаћа трофеја