Станковић: Иницијатива донела голове

61

Фудбалери Црвене звезде су савладали Напредак у оквиру 19. кола Суперлиге Србије резултатом 2:0, а утиске после тешког гостовања у Крушевцу изнео је шеф стручног штаба нашег тима Дејан Станковић.

– Било је ово тешко гостовање, а честитао бих и Напретку на игри. Мислим да смо у првом полувремену имали иницијативу, могли смо постићи и гол више, на крају смо дали два. У другом полувремену је ривал изашао више и у првих двадесетак минута нам створио неколико прилика. Била је добра утакмица и лично сам задовољан, поготово првим полувременом, у наставку смо се мало и „штедели“, услед напорног ритма у ком смо и због свега оног што нас чека – почео је Станковић.
Брз повратак на клупу пожелео је колеги Милану Ђуричићу Ђумију, тренеру крушевачког Напретка.
– Желим му да се што пре врати на клупу. „Стари лисац“ попут њега који добро зна свој посао нам увек треба. Много пута се изборио – избориће се и сад – истакао је Станковић.
Претходни текстНапредак – Црвена звезда 0:2 (0:2)
Следећи текстМилијаш: Добар меч као увертира за Брагу