Црвено-беле тријумфовале против Војводине

44

Фудбалерке Црвене звезде оствариле су победу против Војводине резултатом 3:1 у 2. колу Суперлиге.

Након убедљивог пораза од 7:0 на почетку шампионата, црвено-беле су уписале прва три бода.

Звездине даме су повеле голом Ање Јестровић у 36. минуту. Резултатом 1:0 завршено је прво полувреме, а предност нашег тима дуплирала је Мина Чавић у 64. минуту. На недостижних 3:0 повисила је Ирена Мајсторовић, да би почасни погодак за гошће постила Николина Плавшић у 90. минуту.

У наредном колу Црвена звезда гостује Пожаревцу који је доживео два тешка пораза на почетку Суперлиге.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 3:1 (1:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава. Судија: Јелена Међедовић. Стрелци: Ања Јестровић у 36, Мина Чавић у 64. и Ирена Мајсторовић у 78. минуту за Црвену звезду, Николина Плавшић у 90. минуту за Војводину. Жути картони: Петровић, М.Чавић (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић (од 87. минута Еремић), Н.Чавић, Шћепановић (од 80. минута Кучинар), Жарковић, Воркапић, Ђорђевић, М.Чавић, Јестровић (од 75. минута Аранђеловић), Тенков (од 87. минута Миловић), Сремчевић, Миладиновић (од 46. минута Мајсторовић).

ВОЈВОДИНА: Ђукић, Маговчевић, Малијар, Денда, Милошевић (од 78. минута Медић), Петровић (од 56. минута Стојић), Плавшић, Бероња, Н.Вуксановић, Трбулин (од 67. минута Кривокапић), А.Вуксановић (од 78. минута Тривић).