Драговић: Победа за навијаче

28

Црвена звезда је убедљиво савладала Клуж са 4:0 на стадиону „Рајко Митић“ у оквиру плеј-офа за Лигу Европе. Прве импресије после тријумфа нашег тима изнео је стуб наше одбране и један од запаженијих играча у црвено-белом дресу на вечерашњем мечу Александар Драговић.

Утакмица је била феноменална, победили смо. Када погледамо на трибине и видимо шта су направиле „Делије“, каква невероватна атмосфера и амбијент. Зато сам дошао, да доживим такве мечеве. Вратили смо навијачима за пораз у Тираспољу, али још није готово тек је прошло прво полувреме, имамо још 90 минута у реваншу – рекао је Драговић.

Није могао да сакрије своје одушевљење стамени штопер због невероватног навијања целог стадиона.

Знамо када су навијачи уз нас да можемо свакога да победимо. Борили смо се за њих, иако смо изгубили од Шерифа, ова победа је за њих. Ваљда ћу одиграти још 100 утакмица, срећан сам што играм у Звезди. Веома ми је драго што смо победили и дај Боже да уђемо у Лигу Европе, онда ћу бити најсрећнији – закључио је Драговић.

Претходни текстЦрвена звезда – Клуж 4:0 (2:0)
Следећи текстСтанковић: Показали смо за који се грб боримо