Крстовић: Голови награда за труд

22

Блистао је на мечу који су фудбалери нашег тима решили у корист резултатом 3:0 против румунског Арђеша, млади Никола Крстовић са два поготка.

Ушли смо одлично у меч, повели у право време и онда утакмицу привели крају како смо желели. Имали смо добре прилике које можда нисмо искористили у првом полувремену, али у наставку јесмо. Било је баш тешко, много се ради и сви смо исцрпљени. Коментарисали смо ми који смо ушли у другом полувремену да смо баш уморни, али то је нормално за припреме. Голови су дошли, јер се мој рад и труд исплаћују. Саиграчи ми много помажу, дају ми добре лопте и драго ми је што сам погађао. Гол посвећујем драгој особи и мојој породици – почео је Крстовић.

Иако кипи од самопоуздања, голови никако не могу да буду на одмет младом нападачу.

Имам самопоуздање увек, али наравно да погоци значе. Ово је још виши ниво. Мислим да ће ово бити добра сезона што се мене тиче. Желим да одиграм што више утакмица, постигнем много погодака и помогнем екипи у остваривању циљева – подвукао је Крстовић.