Реми Звезде и Машинца

36

Фудбалерке Црвене звезде одиграле су нерешено 1:1 са екипом Машинац Траце у 4. колу плеј-офа Суперлиге Србије.

Црвено-беле су повеле већ у 7. минуту голом Александре Савановић, а изједначење Нишлијкама донела је Милица Станковић у 16. минуту и са тим резултатом је меч и окончан.

Звездине фудбалерке се и даље налазе на 3. месту на табели, а у наредном колу гостују лидеру Спартаку.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАШИНАЦ ТРАЦЕ 1:1 (1:1)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава. Судија: Зорана Стоиљковић. Стрелци: А.Савановић у 7. минуту за Црвену звезду и М.Станковић у 16. минуту за Машинац. Жути картони: Миладиновић (Црвена звезда), Шарац (Машинац).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Еремић, Шћепановић, Ђорђевић, Миладиновић (од 78. минута Павловић), Миловић, А.Савановић, Тенков, С.Савановић, Николић, Поповић, Васовић.

МАШИНАЦ ТРАЦЕ: Јовић, Шарац (од 58. минута Јанковић), Стевановић, Вучковић, М.Станковић, Златановић, Стевановић, Лилић, Павловић (од 90. минута В.Станковић), Вучићевић (од 46. минута Крстић), Ђорђевић.

Претходни текстСтанковић: Поштујемо Звездин дрес