Минималан пораз Звезде у Нишу

25

Фудбалерке Црвене звезде доживеле су пораз на почетку плеј-офа Суперлиге од Машинца у Нишу резултатом 1:0.

Црвено-беле су одлично парирале противницама и успеле су да сачувају мрежу све до 85. минута када је Анђела Поповић постигла аутогол и донела радост Нишлијкама.

Машинац је овом победом направио још већу разлику на табели у односу на наш тим и сада има девет бодова предности у борби за 2. место. У наредном колу Црвена звезда дочекује лидера Спартак из Суботице, али би пре тога требао да се одигра меч осмине финала Купа Србије у Чачку где ће Борац угостити црвено-беле.

МАШИНАЦ ТРАЦЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:0 (0:0)

Ниш – Стадион: ЖФК Машинац. Судија: Јелена Цветковић. Стрелци: Поповић (аутогол) у 85. минуту. Жути каротни: С.Крстић, Марковић (Машинац), Васовић (Црвена звезда).

МАШИНАЦ: Јовић, Марковић, Вучковић, Станковић (Шарац од 88. минута), К.Крстић, Златановић, Стевановић, С.Крстић (Вучићевић од 56. минута), Павловић, Ђорђевић, Јанковић (Лилић од 30. минута).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић, Стојаковић (Манчић од 77. минута), Шћепановић, Еремић (Павловић од 60. минута), Миловић, А.Савановић, Тенков, Милошевић, Николић, Поповић, Васовић.

Претходни текстЦрвена звезда у Љубљани (недеља, 17)
Следећи текстЦрвена звезда – Радник 2:1 (0:1)