Црвено-беле изгубиле од Машинца

33

У дерби мечу 17. кола Суперлиге Србије за сениорке фудбалерке Црвене звезде су изгубиле од Машинца на свом терену резултатом 1:2.

После мирољубивих 0:0 у првом полувремену, Нишлијке су до вођства стигле у 65. минуту преко резервисткиње Исидоре Вучковић. Четири минута касније Тијана Ђорђевић је донела изједначење нашем тиму, али је Вучковићева у 80. минуту, својим другим голом донела победу Машинцу.

После 17 одиграних кола Црвена звезда се налази на 3. месту на табели са три бода мање од другопласираног Машинца. У последњем 18. колу црвено-беле гостују лидеру Спартаку у Суботици.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МАШИНАЦ ТРАЦЕ 1:2 (0:0)

Београд – Стадион: Рајко Митић – југ вештачка трава,. Судија: Милица Миловановић. Стрелци: Тијана Ђорђевић у 69. минуту за Црвену звезду, Исидора Вучковић у 65. и 80. минуту за Машинац. Жути картони: Манчић, Милошевић (Црвена звезда), Васиљковић, Павловић (Машинац).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петровић, Шћепановић, Ђорђевић, Миладиновић, Миловић, Тенков, С.Савановић, Николић, Поповић, Манчић (Милошевић од 50. минута), Васовић (А.Савановић од 60. минута).

МАШИНАЦ: Јовић, Марковић, Станковић, К.Крстић (Вучићевић од 83. минута), Златановић, Васиљковић, Стевановић, Лилић, Павловић (С.Крстић од 88. минута), Ђорђевић, Јанковић (Вучковић од 40. минута).