Звезда убедљива против Војводине

58

Хокејаши Црвене звезде савладали су Војводину са 6:0 у другој утакмици Првенства Србије.

Београђани су и у првом мечу у Новом Саду били убедљиви победивши Војводину са 10:2.

Звезда је повела голом Николе Керезовића у 6. минуту, а пет минута касније вођство нашег тима дуплирао је Лазар Лештарић. Врло брзо Керезовић се поново уписао у стрелце, а на 4:0 повисио је Марко Бркушанин.

У другом периоду није било голова, да би Керезовић дошао до хет-трика на почетку треће трећине. Средином последњег периода Душан Јанковић је поставио коначан резултат – 6:0.

Још једним тријумфом над Војводином екипа Николе Бера је потврдила да је главни кандидат за освајање шампионске титуле.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 6:0 (4:0, 0:0, 2:0)

Београд – Дворана: Пионир. Казне: Црвена звезда 36 минута, Војводина 37 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Митић, Анић, Подунавац, Бркушанин 1 (3ас), Лештарић 1 (2ас), Керезовић 3 (1ас), Луковић, Новаковић, Војиновић, М. Драговић, Јанковић 1, Шпањевић, Гвозденовић, Митровић, Сабадош, Анђелковић, В. Драговић, Вдовић. Тренер: Бера.

ВОЈВОДИНА: Гусев, Н. Пушац, Грковић, М. Пушац, Радосављевић, Јерковић, Дан. Томашевић, Ченгери, Николић, Бјелогрлић, Марковић, Дав. Томашевић, Ђорђевић, Мирков, Дањи, Балабан, Белић. Тренер: Ремски.