Кадеткиње убедљиве у Краљеву

103

Кадетска селекција ККЖ Црвена звезда Комбанк остварила је други тријумф на старту нове сезоне Триглав женске кадетске лиге Србије. Изабранице Немање Планојевића савладале су вршњакиње из Краљева 89-33 (9-31, 10-19, 10-18, 4-21).

Већ у првој четвртини је практично био познат победник сусрета јер је разлика у квалитету била на страни црвено-белих. Звездине наде су серијом 15-0 отвориле сусрет, имале двоцифрено вођство од 3.минута, да би првих десет минута завршиле са високих 9-31.

Већ на полувремену Црвена звезда је постигла 50 поена, а противнику је дозволила један више него у првом периоду игре, док је предност константно расла.

Максимална предност била је и коначна, 33-89. Тренер Планојевић је пружио прилику свим играчицама и равномерно расподелио минутажу.

Најефикаснија је била Јована Спасовски са 20 поена, Дуња Зечевић је остварила дабл-дабл учинак: 18 поена, уз 12 ухваћених лопти, са 18 поена придружила јој се и Сара Васиљевић. Двоцифрена са 12 поена била је и Анђела Данић.

У наредном колу противник Звездиним кадеткињама биће екипа Раса.

ККЖ Црвена звезда: Кнежевић 2 (5ск 1блк), Улемек, Васиљевић 18 (6ск 5ас 3укл), Јанковић (5ск 1блк), Данић 12, Зечевић 18 (12ск 1блк), Матић 8 (4ск 4ас 4укл), Спасовски 20 (2ас 2укл), Ромчевић 6 (8ск 2блк), Дракул 3 (2ск), Вукша, Дацић 2 (6ск 2ас). Тренер: Немања Планојевић.

Претходни текстЦрвена звезда – Јавор 0:0
Следећи текстСтанковић: Недостајао је гол