Звезда лако до полуфинала Купа Србије

70

Рагбисти Црвене звезде лако су савладали млади тим Цар Душан Силни из Параћина у четвртфиналу Купа Србије резултатом 94:0.

Већ након првих петнаест минута, утакмица је била практично решена јер су црвено-бели дошли до предности од 18:0. Играчи из Параћина су се трудили у границама својих могућности, али више од убедљивог пораза нису могли да очекују против расположених играча у црвено-белим дресовима.

Шампион је до одласка на полувреме повећао предност на 40:0, тако да се до краја утакмице постављало само једно питање. Да ли ће црвено-бели до краја меча достићи још једну стотку или не? На крају Звезда се зауставила на цифри од 94 поена.

У полуфиналу Купа Србије Црвена звезда ће играти против „вечитог ривала“ Партизана.