Чегринцев у продужетку донео победу Звезди

93

Хокејаши Црвене звезде завршили су лигашки део такмичења ИХЛ лиге на 3. месту после победе над Војводином резултатом 3:2 након продужетка.

Београдски црвено-бели су повели преко Марка Драговића у првој трећини. Уследио је преокрет Новосађана за само два минута, почетком другог периода, да би убрзо Угљеша Новаковић изједначио на 2:2. У трећем периоду није било голова, па је меч ушао у продужетак. Победу нашем тиму донео је Вјачеслав Чегринцев на самом почетку продужетка.

Црвена звезда је освојила 3. место са 51 бодом, једним мање од другопласираног Триглава и три мање од првопласиране Славије Јуниор. У четвртфиналу плеј-офа наши хокејаши ће играти против Јесеница.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Београд – Дворана: Пионир. Судије: Недељковић, Поповић, Николић, Диманић. Казне: Црвена звезда 10 минута, Војводина 20 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић (1ас), Анђелковић, Бркушанин (2ас), Чегринцев 1(1ас), Даниел, Драговић 1, Д. Јанковић, И. Јанковић, Каситски, Конков, Марковић, Машић, Новаковић 1, Подунавац (1ас), Пулников, Ристић, Сабадош, Шпањевић, Цвик.

ВОЈВОДИНА: Белић, Беукебум, Бабић, Бјелогрлић, Ченгери, Кол, Дергачев (1ас), Екмешчић, Јерковић, Марковић, Николић, Пукета (1ас), М. Пушац 1, Н. Пушац, Рацић, Радосављевић, Стефансон, Вучуревић 1 (1ас).

Претходни текстЗвезда декласирала шампиона Србије!