Звезда славила у Новом Саду

68

Црвена звезда је забележила и 14. победу у ИХЛ лиги. Наши хокејаши су савладали Војводину резултатом 5:1 у Новом Саду.

Иако су Новосађани повели на самом почетку меча, београдски црвено-бели су показали да су квалитетнија екипа и на крају убедљиво славили тријумф.

Изједначење нашем тиму донео је Виктор Зуев у 12. минуту, а преокрет Павле Подунавац два минута касније. Два гола је потом постигао Марко Бркушанин у 35. и 44. минуту, а коначан резултат поставља Роберт Сабадош у 56. минуту.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)

Нови Сад – Дворана: СПЕНС. Судије: Недељковић, Ђ. Фазекаш, Дакић, Пожар. Казне: Војводина 14 минута, Црвена звезда 20 минута.

ВОЈВОДИНА: Белић, Беукебум, Бабић, Бјелогрлић, Ченгери (1ас), Кол, Дергачев, Јерковић, Марковић 1, Милићевић, Пајић, Пукета, Пушац, Рацић (1ас), Радосављевић, Стефансон, Томашевић, Вучуревић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бркушанин 2 (1ас), Даниел, Драговић, Јанковић, Каситски, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац 1 (1ас), Поповић, Пулников, Ристић, Сабадош 1, Шпањевић, Зуев 1, Цвик (1ас).