Славија поново боља од Звезде

92

Хокејаши Црвене звезде доживели су још један пораз од Славије јуниор у ИХЛ лиги овога пута резултатом 3:4.

За разлику од претходног дуела, црвено-бели су овога пута повели голом Марка Драговића, а гости су преокренули резултат у своју корист почетком друге трећине. Михал Данијел је донео нашем тиму изједначење, али је Славија пред крај другог периода поново повела. Својим другим голом Данијел је донео Звезди ново изједначење, али су гости пред сам крај меча дошли до новог вођства и победе – 3:4.

Наредног викенда Црвена звезда гостује у Цељу где ће одиграти са домаћином два меча.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СЛАВИЈА ЈУНИОР 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Поповић, Пожар. Казне: Црвена звезда 8 минута, Славија 54 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Анђелковић, Бркушанин, Чегринцев, Даниел 2 (1ас), Драговић 1 (1ас), Гвозденовић, Д. Јанковић, И. Јанковић, Марковић, Машић, Новаковић (2ас), Подунавац, Поповић (1ас), Шпањевић (1ас), Таракан, Вдовић, Вуковић, Цвик.

СЛАВИЈА ЈУНИОР: Павлич, Сотлар, Батич (1ас), Чампа 1, Хумар, Иловар, Комполшек, Лапорник, Миклавчич, Панчур, Погачар, Претнар 1, Пушењак, Шчап (1ас), Ситар, Скерлеп (1ас), Труден 2, Видиц, Жнидаршич (1ас).