Цвијановићева и Церовац шампиони Србије у кросу

135

Узданице АК Црвена звезда Биљана Цвијановић и Немања Церовац освојили су златне медаље на сениорским такмичењима 65. Првенства Србије у кросу које је одржано у Шапцу.

Церовац је у свом родном граду успео да победи испред Саше Столића из Лепосавића у времену од 23 минута 33 секунде и две стотинке. За ову трку владало је и највеће интересовање, а Звездин такмичар је другу годину узастопно успео да освоји титулу шампиона Србије.

Дупли тријумф црвено-белих оверила је Биљана Цвијановић, која је у времену од 17 минута и 10 секунди прославила своју прву титулу првака Србије у кросу.

На 65. Првенству Србије у кросу учествовало је око 300 такмичара из 50 клубова, а поред сениорског такмичења одржане су и трке у пионирској, јуниорској и ветеранској конкуренцији.

Претходни текстЈуниори на Фајнал фору Евролиге!