Божовић: Жао ми је због Срнића и Доналда

26

Шеф стручног штаба Црвене звезде, Миодраг Божовић, након утакмице са Јагодинцима био је задовољан само резултатом.

Ова нам је победа тешка пала, иако не изгледа тако. Добро смо играли у првом полувремену, дали смо два гола и контролисали смо утакмицу. Могли смо и да завршимо утакмицу после 0:2, али у другом полувремену нисмо играли као што смо се договорили. Колико смо ми били бољи у првом, толико је Јагодина била у другом полувремену. Били смо некако смушени, изгубили смо нит игре, а догодиле су нам се и повреде. Још увек немам никакве информације о томе колико су озбиљне. Ибањеза смо превентивно извели из игре јер се пожалио на бол у предњој ложи, а Доналд је повредио пету, али делује да ће све бити у реду. Задовољство због победе увек постоји, али жао ми је због изласка Срнића и Доналда – рекао је Божовић.