Звезда убедљива на старту плеј-офа

27

Актуелни шампион Србије у првом мечу четвртфинала плеј-офа победио је у гостима Наис резултатом 12:6. Реванш у Београду игра се за недељу дана.

Шампион је већ после првих осам минута водио са 4:0, а предност је сигурном игром одржавао све до краја првог полувремена.

У трећој деоници гости из Београда са још три поготка решили су питање победника, а у последњем периоду Наис је ублажио пораз.

Тренер Савић је шансу пружио и неким млађим играчима, а најефикаснији у његовом тиму био је Страхиња Рашовић са четири поготка, док је један мање постигао капитен, Сава Ранђеловић. Код домаћина расположенији од осталих био је Милић са два поготка.

Наис – Црвена звезда 6:12 (0:4, 3:4, 0:3, 3:1)

Базен Чаир. Гледалаца 650. Судије: Миловић и Јованчевић.

НАИС: Лазић (10 одбрана), Костић, Павичић 1, Милић 2, Носовић 1, М. Милошевић 1, Живић, Ђорђевић, Омеровић, Шиљ, Станимировић, Д. Милошевић, Илић, Поповић. Тренер: Благојевић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Драксимовић (10 одбрана), С. Рашовић 4, Драшовић 1, Танкосић, Никочевић, Ешкерт 1, Бијелић, В. Рашовић 1, Ранђеловић 3, Његован 2, Колашинац, Јовановић, Тодоровски, Јовић. Тренер: Савић.