Лалатовић: Честитке свим фудбалерима

36

Шеф стручог штаба Црвене звезде, Ненад Лалатовић, био је веома задовољан утакмицом у Јагодини.

Он је похвалио обе екипе на приказаном, а својим фудбалерима је честитао на победи.

У првом полувремену смо заиста одиграли добро. Постигли смо два поготка и имали још две стопостотне шансе. У наставку смо промашили пенал. Мислим да би ово била заиста велика неправда да Црвена звезда није победила. Моји играчи су имали мали пад, и тада смо на брзину примили два гола, а то не сме да нам се дешава. Био је велики притисак на нама и пре почетка ове утакмице. Многи су нам „скидали кожу“, а то јако боли. Ипак, успели смо да сада када је најтеже победимо, и честитам мојим играчима на приказаној игри. И када је било 2:2, нисам им дозволио да клону духом него смо кренули напред, убацио сам Босанчића који је био офанзивнији од Ристића, и он је одлично одиграо кад је ушао. Постигли смо тај трећи погодак, и мислим да смо апсолутно заслужено победили – рекао је Лалатовић.

После лоше утакмице у Нишу, Звезда је у Јагодини деловала много покретљивије, повезаније и ефикасније.

У Нишу смо одиграли лоше прво полувреме, у другом је све то боље изгледало. Раднички Ниш није мачији кашаљ. Добар су тим, могу свакога да изненаде, и оно што ме радује а што и наши љубитељи фудбала морају да схвате – и Црвена звезда и Партизан не могу да победе сваку утакмицу јер је квалитет подједнак, и то даје драж овом првенству. Сваку утакмицу и ми, и Партизан, Чукарички, Војводина, морамо да дамо 200% да бисмо победили. Ми смо данас уложили тих 200% и то нам се вратило. Желим да се захвалим нашим навијачима. Били су прави, и када смо примили други гол давали су ветар у леђа мојим играчима, и ову победу поклањамо њима – рекао је Лалатовић после утакмице.