Јовановић: Нека сада освојимо и титулу

17

Голом Вукашина Јовановића у 90. минуту Црвена звезда је победила Мордовију (1:0).

Претходно, Јовановић је на самом старту другог полувремена избацио лопту са гол линије, па се може рећи да је управо он обележио данашњи меч.

Одиграли смо добру утакмицу, против одличне екипе. Тешко је било, али смо успели да победимо. Ми смо мало теже ушли у друго полувреме јер је промењен скоро цео састав, док је противник много мање мењао и уз то је физички веома добро спреман и јак. Добро смо истрчали и сада се припремамо за следећи дуел, против Сарбрикена у петак – рекао је Јовановић.

Утакмици је претходио мини интервју у којем је „новинар“ Џошуа Паркер упитао Вукашина Јовановића о његовим циљевима у следећем дуелу. Одговор је био: „Да одбраним гол и да га дам пошто Паркер не може“.

Па јесте, тако је испало. Ај’ да кажем сада да ћемо да освојимо титулу, па нека буде тако – уз осмех је истакао Јовановић.