Пораз црвено-белих на старту квалификација за ЛШ

29

Црвена звезда је у 1. колу друге рунде квалификација за Лигу шампиона изгубила од домаћина квалификационог турнира, екипе Хановера, резултатом 11:10.

После изједначеног првог полувремена (5:5), Хановер је кључну предност стекао у трећој четвртини, након које је водио 9:6. Црвено-бели су у четвртом периоду покушали да стигну до изједначења и преокрета, али нису успели. Домаћи тим је на крају победио 11:10 и тако уписао важну победу на почетку друге рунде квалификација.

Најефикаснији на мечу био је Страхиња Рашовић са четири поготка. Димитрије Обрадовић је постигао два, а Виктор Рашовић, Радомир Драшовић, Никола Ешкерт и Иван Рацков по један. На другој страни су се по три пута у листу стрелаца уписали Предраг Јокић и Марко Боловић.

У другом мечу Про Реко је са 14:8 победио Спартак, са којим се сутра од 18 часова састају наши ватерполисти. У недељу од 10:30 часова црвено-бели играју против Про Река.

Пред нашом екипом је сада тежак задатак, јер су Спартак и Про Реко на папиру квалитетнији.

Претходни текстВажно! Капије за дерби биће затворене у 18:30!