Црвено беле са 17 голова срушиле Нови Бечеј

65

Још једна фантастична партија наших девојака! Седамнаест голова у мрежи домаћина нико није предвидео. Црвена звезда је славила против Новог Бечеја са 0:17 (0:4) у 17. колу Прве женске лиге у Новом Саду.

Цео меч се одиграо пред голом Новобечејки. Већ у 5. минуту је досуђен једанаестерац за црвено беле који је Ана Попов реализовала. До одласка на одмор Црвена звезда је водила са 0:4, а у наставку изрешетала мрежу домаћина са чак 13 голова. Највише су се истакле Јована Дамњановић са 6, односно Ана Попов са 4 погодака.
Наше фудбалерке се налазе на другом месту на табели Прве женске лиге са 3 бода мање у односу на водећи Спартак. Трећи је Машинац са истим бројем бодова као и  наша екипа, али и са утакмицом мање. У наредном мечу црвено беле ће угостити Раванград.

НОВИ БЕЧЕЈ – ЛАСК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:17 (0:4)
Стадион на Детелинари у Новом Саду. Гледалаца: 200. Судија: Биљана Лукић. Стрелци: Попов у 5. (из једанаестерца), 38, 55. и 60, Ј. Дамњановић у 18, 57, 58, 69, 80. и 90, Павловић у 20, Ђорђевић у 66. и 87, Лазаревић у 70, Мијатовић у 71, Срдић (аутогол) у 81, Матић у 86. минуту. Жути картон: Дамњановић (ЛАСК Црвена звезда).
НОВИ БЕЧЕЈ: Секулић, Балаж, Пап, Сопка, Срдић, Даничић (од 46. Попов), Белић, Гавриловић, Маринковић, Лазић, Дорословачки.
ЛАСК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кларк, Добросављевић, Смиљковић (од 46. Ерац), Коркоран, И. Дамњановић (од 62. Живановић), Попов (од 62. Лазаревић), Ј. Дамњановић, Пешић (од 60. Ђорђевић), Мијатовић, Павловић.