Пораз Звезде од Црвенке

62

Наши рукометаши су после неочекиваног пораза у четвртини финала Купа доживели још један неуспех. Овога пута боља је била Црвенка резултатом 27:23 (12:10) у 25. колу Меркур осигурања Супер лиге.

Нису успели црвено бели да се опораве од шокантног пораза у Купу. Током већег дела првог полувремена држали су прикључак за „Веверицама“, али су пред крај овог периода игре имали заостатак од два гола (10:8). Домаћин је ту предност одржао до одласка на одмор. У наставку сусрета наша екипа није успела да озбиљније угрози гол Црвенке. Одбранам Иванишевића и добрим потезима Живковића и Павића наша екипа је претила домаћину, али то ипак није било довољно за тријумф.

Црвенка – Црвена звезда 27:23 (12:10)
Дворана: „Слободан Чиле Мишковић”. Гледалаца: 1.000. Судије: Боричић и Марковић (Београд). Седмерци: Црвенка Јафа 4 (4), Црвена звезда 5 (3). Искључења: Црвенка Јафа 14, Црвена звезда 8 минута.
ЦРВЕНКА ЈАФА: Витас (11 одбрана, 2 седмерца), Манојловић, Ковачевић, Радоњић 1, Јоловић, Славуљица, Рачић, Гуглета, Николић, Мирић, Ђуровић 4, Проле 13 (9), Грујичић 1, Милић, Холперт 1, Станковић 6.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (10 одбрана ), Косановић (1 одбрана), Живковић 8 (2), Милошевић 2, Шљиванчанин, Ољача 1, Павић 5, Пушица 1, Шотић, Томић, Петровић 1, Ћирић 3 (1), Давидовић, Анђелић 2, Брајовић, Милутиновић