Пропуштена прилика за бег са зачеља

48

Још један пораз Црвене звезде у СЕХА лиги. Овога пута боља је била Сутјеска 20:21 (9:12).

Имали су наши рукометаши шансу да се помере са зачеља табеле, али је нису искористили. Играли су против претпоследње Сутјеске и доживели још један пораз. Целу утакмицу су доминирали рукометаши из Црне Горе. Међутим, црвено бели су имали прилику да дођу до бода у последњем минуту, али је Пушица шутирао преко гола.Млада екипа Црвене звезде се налази и даље на последњем месту СЕХА лиге са освојена 3 бода.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СУТЈЕСКА 20:21 (9:12)
Дворана: Шумице. Гледалаца: 100. Судије: Бубица, Милошевић (Хрватска). Седмерци: Црвена звезда 2 (1), Сутјеска: 5 (2). Искључења: Црвена звезда 4, Сутјеска 6 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (7 одбрана, 1 седмерац), Пауновић, Милошевић 1, Пантелић, Цветковић, В. Томић 3, Ољача 1, Пушица 3, Шотић 2, Петровић 2, Ћирић 2 (1), Брајовић 5, Милутиновић 1, Рађеновић, Антељ, А. Томић (8 одбрана, 2 седмерца).
СУТЈЕСКА: Јоцовић (6 одбрана), Дамјановић, Радуловић, Ракочевић 1, Булајић 1, Шекарић 3, Ашанин 3, Јовановић, Вучковић 4 (2), Никитовић 7, Благојевић 1, Рајковић (15 одбрана, 1 седмерац), Бојовић.