Насловна Фудбал Борбеношћу до треће победе

Борбеношћу до треће победе

44

Црвено бели на почетку пролећа имају доста разлога за задовољство. Не смао да су освојили шест бодова из две утакмице него су и смањили бодовни заостатак за лидером. У среду 14марта је нова прилика да изабраници Роберта Просинечког наставе победосносну серију. На Маракану стиже Смедерево, улаз је слободан и оечкује се атмосфера као када је пре два кола гостовао Спартак.

Тренер тима са Маракане, Роберт Просинечки истакао је да и против смедерева као и на свим досадашњим утакмицама само победа долази у обзир.
Очекује нас пре свега један сјајан амбијент и подршка навијача. То ће мојим играчима сигурно бити додатни митив да добро играју и победе. Улазимо у серију тешких мечева, али не плашимо се. Идемо из утамице у утакмицу, добро радимо, и наравно да имамо доста разлога за оптимизам – објаснио је Роби.
Лука Миливојевић на претходним мечевима показао је да је фудбалер врхунског калибра и да тренер Просинечки може увек да рачуна на њега.
Ни један меч се не може добити ако и њега не уђемо максимално сконцентирсани. Морамо од самог старта да будемо ангажовани и борбени, јер само на тај начин можемо исказати квалитет који поседујемо – напоменуо је талентовани везиста.

Претходни текстДесет медаља за црвено беле
Следећи текстПораз у првом мечу четвртфинала