Звезда пала у финишу

40

Наши рукометаши доживели су још један пораз у СЕХА лиги. Извиђач је победио нашу екипу у „Шумицама“ са 24:26 (13:10).

Гости су се реванширали нашим момцима за пораз у јесењем делу ове сезоне. То је уједно била и једина победа Црвене звезде у регионалном такмичењу. Црвено бели су одлично почели меч и убрзо дошли до предности од 4:1. Средином првог полувремена гости су успели да се приближе на само гол заостатка (7:6), али су наши рукометаши највише захваљујући голману Иванишевићу, који је на овој утакмици имао 15 одбрана, отишли на одмор са 13:10.

Добро су црвено бели наставили да играју и у другом делу сусрета. Одржавали су предност од три гола разлике, али им на 10 минута пред крај пада концентрација. Гости то користе и долазе до изједначења (22:22). Одмах потом Извиђач прави потпуни преокрет, долази до предности од два гола и приводи утакмицу крају. Црвена звезда је и даље на зачељу табеле са само једном победом.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ИЗВИЂАЧ 24:26 (13:10)
Београд – Дворана: Шумице. Гледалаца: 200. Судије: Митровић (Подгорица) и Весовић (Беране). Седмерци: Црвена звезда 4 (3), Извиђач 3 (2). Искључења: Црвена звезда 14, Извиђач 10 минута.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (15 одбрана, седмерац), Пауновић 1, Милошевић 1, Пантелић, Цветковић, В. Томић 4, Ољача, Павић 3 (2), Пушица 4, Ћоровић 2, Шотић, А. Томић (7 одбрана), Петровић 2, Анђелић 3 (1), Брајовић 4, Антељ (3 одбране).
ИЗВИЂАЧ: Шарац, Миличевић, Милас, Малиновић 3, Зељић, С. Бурић 2, Матић 7, Б. Бурић (7 одбрана), Борас 3, Чуљак, Толић (8 одбрана, седмерац), Вегар, Илић 6 (2), Ереш, Томић, Делић 5.