Плаћен данак неискуству

48

У оквиру 15. кола СРЛ Србије наши рукометаши поражени су од Партизана резултатом 20:26. У сјајној атмосфери на Бањици пред  1.500 гледалаца црвено – бели су се борили, дали све од себе како би савладали „вечитог ривала“, али према речима нашег стратега Игора Стевановића, пресудило је неискуство.

Првих 20 минута наши су се добро држали, а ветар у леђа давале су им Делије сјајном подршком са трибине. Имали су неколико пута предност од  два – три гола, али између 22. и 27. минута серија противника од 5:0 показала се као пресудна.  Без обзира на то, у табору Црвене звезде не очајавају, већ уздигнуте главе иду даље и надају се неким бољим данима.

ПАРТИЗАН – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 26:20 (11:10)

Дворана: „Бањица“ у Београду. Гледалаца: 1.500. Судије: Косановић и Николић (Панчево). Седмерци: Партизан 4 (2), Црвена звезда 4 (2). Искључења: Партизан 14, Црвена звезда 8 минута.
ПАРТИЗАН: Васић (6 одбрана, 1 седмерац), Милошевић 2, Мандић 4, Радановић 1, Димитријевић 2, Максић 3 (2), Кладарин, Милић (10 одбрана, 1 седмерац), Радивојевић 1, Бабић, Илић 6, Милинић, Костадиновић 5, Радовановић, Мештер 2, Марсенић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (4 одбране), Пауновић, Живковић, Милошевић 3, Пантелић 1, В. Томић 1, Ољача, Павић, А. Томић, Пушица 4, Ћоровић, Јерај (12 одбрана, 1 седмерац), Ћирић 2, Докић 6 (2), Анђелић 3, Митровић 1.