На реду је Порто

44

Црвена звезда победила је Црвенку на домаћем паркету Спортског центра Шумице резултатом 31:26 (17:12), при чему  је направила добар увод  пред недељни меч Купа ЕХФ са Портом.

Иако је Црвенка започела утакмицу много боље од нашег тима и већ у 5. минуту повела са 3:1, то је све што су гости током утакмице могли да ураде. За свега десет минута Црвена звезда је урадила нешто што се ретко на којим утакмица може видети. Нападала је, играла чврсто у одбрани па је тако убрзо на семафору писало 9:2. То је опустило наше играче, што су гости знали да казне и да смање разлику. Срећом, до преокрета није дошло и Звезда је победила.
Играч утакмице: Милан Косановић
Црвена звезда : Иванишевић, Живковић 4, Милошевић,Пуцељ 4, Надовеза 5, Шћепановић, Павић 3, Косановић 15 одбрана, Пушица, Јерај, Андјелић, Шљиванчанин 3, Ћирић, Бокић 3, Блечић 3, Суџум 6.
Црвенка: Мијеримачка 3 одбране, Томић 2, Ивић, радоњић, Јоловић, Славуљица, Рачић 1, Гуглета, Ковачевић 1 Мирић, Проле 6, Грујичић 2, Витас 10 одбрана, Милић 2, Холперт 3, Станковић 6.