Звезда изгубила у Никшићу

38

Рукометаши Црвене звезде поражени су у десетом колу СЕХА лиге. Екипа Сутјеске одбранила је домаћи терен и славила резултатом 29:22 (15:13).

Звезда је лоше ушла у меч, а домаћин је прву озбиљнију предност стекао већ у 23. минуту  (15:10). Наши играчи деловали су укочено, пуно су грешили и дозвољавали противницима  да веома лако постижу голове. Играли  су само на махове, серијом од  3:0 у завршници првог дела игре смањили су предност ривала на само два гола. И када се чинило да ће изабраници тренера Перуничића успоставити контролу  и преокренути резултат, домаћа екипа додала је гас, па је предност расла из минута у минут. Николић је после сјајне акције у 46. минуту  затресао мрежу нашег тима и Никшићанима донео највећу предност од  седам голова. Тада је било јасно да ће Сутјеска доћи до првих бодова у СЕХА лиги. Звезда је са лошом игром наставила до краја меча, па већих узбуђења није било.
Дворана: „Никољац“. Гледалаца: 400, Судије: Митревски и Тодоровски (Макединија). Седмерци: Сутјеска 4 (3), Црвена звезда 3 (3). Искључења: Сутјеска 10, Црвена звезда 2 минута.
Сутјеска: Рајковић (7 одбрана), Јоцовић, Бојанић, Ашанин 2, Мајић 9, Булајић, Ђорђић 3, Блечић 1, Вучковић, Николић 8, Шекарић, Благојевић 1, Трифуновић 4, Никитовић, Ракочевић 1, Чизмовић
Црвена звезда: Косановић, Живковић 3, Пуцељ, Шћепановић, Надовеза, Павић 4, Пушица, Иванишевић, Јерај, Шљиванчанин, Ћирић 3, Докић 3, Блечић, Анђелић 6, Суџум.