Звезда савладала Раднички

40

Успех црвено-белих на почетку сезоне ВШ Супер лиге окончан је уз велику битку на паркету дворане Језеро. После пет сетова и 135. минута игре наши су тријумфовали резултатом 2:3 (21:25, 33:31, 25:21, 22:25, 9:15).

Први сет Звезда је решила у своју корист без превеликог напора, док се у другом водила велика битка на паркету домаћина из Крагујевца. Београђани су изгубили практично добијен сет и непажњом  прокоцкали вођство од  20:15 и 24:21. Допустили су да изгубе и трећи сет  чиме се Крагујевчанима смешила победа. Опуштеност противника, за разлику од наших који су скупили  сву снагу довела је до изједначења по сетовима (2:2). Последњи део меча црвено-бели су кренули растерећено што се видело и по великим бројем лаких поена и  завршили утакмицу у своју корист.