Бразилци се распуцали у Такову

64

Таково- Ц.звезда 1: 4 (0:1)
Стадион: „Таково“. Гледалаца: 2.000. Судија: Стефан Јевремовић. Стрелци: Живковић у 71. (из једанаестерца) за Таково, а Евандро у 41., Мезенга у 68. и 84. и Каду у 89. минуту за Црвену звезду

Таково: Хаџић, Миловановић, Керкез, Николић, Живковић, Микић, Милошевић, Вујовић, Радуловић, Елек, Ђуровић.
Црвена звезда: Весић, Микић, Рељић, Ћосић, Савио, Ковачевић, Димитријевић, Евандро, Јанковић, Вешовић, Калуђеровић.

Црвена звезда је у пријатељском меч савладала екипу Такова  1:4 (0:1). Утакмица је одиграна у Горњем Милановцу пред око 2000 гледалаца. Црвено- бели , увеличали су јубилеј, стоти рођендан овог клуба. Сусрет је искоришћен да се испробају млађи и играчи са мањом минутажом. У лепом амбијенту виђена је солидна фудбалска представа. Посебно радује чињеница да су се најзад распуцали и наши Бразилци. Мрежу су погодили Евандро, Каду, док се Мезенга два пута уписао у листу стрелаца.

Задовољан сам игром, постигли смо четири гола, створили још десетак шанси. Увеличали смо прославу Такова, уверили се колико људи овде воле Црвену звезду– констатовао је наш тренер Роберт Просинечки.