Крај шампионских амбиција

42

ПКБ – Црвена звезда – 29:20 (16:12)

Дворана: СЦ Вождовац. Гледалаца: 300. Судије: Мисикин (Сомбор), Адамовић (Црвенка).
Седмерци: ПКБ 3(2), Црвена звезда 2(1). Искључења: ПКБ 16, Црвена звезда 12 минута.

ПКБ: Илић 2, Радосављевић 6 (2), Живковић, Огњановић 1, Тодоровић 5, Михаиловић 1, Остојић
1, Алчаковић 3, Радовановић (18 одбрана, седмерац), Шљиванчанин 2, Павловић 4, Николић 3,
Симић, Бећировић 1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (5 одбрана), Живковић 4 (1), Милошевић, Пешић, Перовић 1, Ђурић
2, Ристић, Љубишић (12 одбрана, седмерац), Пушица, Радуловић 2, Јокић 4, Ћирић, Тривунџа 5,
Зеленовић 2.

После почетног опипавања снага Звезда је од 4. до 9. минута направила серију 4:0, млади Јокић
је користио контранападе, Љубишић одлично бранио, па гости долазе на плус два у 9. минуту.
Кравице, предвођене Радосављевићем и Павловићем, успевају да одрже корак са црвено-белима.
ПКБ је заиграо одлично у одбрани, зауставивши Звездине бекове који су последњи гол у првом
полувремену постигли у 23. минуту. На другој страни серија домаћих од 4:0. Где су стали у првом
пулени Срђана Рундића, наставили су у другом. Јака одбрана јепаралисала нападе гостију. За 15
минута црвено-бели су постигли само три гола, па је ПКБ у 46. минуту дошао до плус осам – 23:15.

Претходни текстЦрвена Звезда Вет – Београд 16:3